Зустріч розмовно-інтеграційного клубу “РІКА” в Slobozhanskyi National Nature Park
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/438092423_402864972517553_7745927365815173150_n.jpg)
Весна – час пробудження та розквіту природи. ![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1.5/16/1f33f.png)
![🌼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1.5/16/1f33c.png)
![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1.5/16/1f33f.png)
![🌼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1.5/16/1f33c.png)
Тож ми вирішили провести першу квітневу зустріч розмовно-інтеграційного клубу “РІКА” саме в середовищі нашої цінної та унікальної природи в Slobozhanskyi National Nature Park. ![🚶🏻♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t26/1.5/16/1f6b6_1f3fb_200d_2642.png)
![🎒](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1.5/16/1f392.png)
![🚶🏻♂️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t26/1.5/16/1f6b6_1f3fb_200d_2642.png)
![🎒](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1.5/16/1f392.png)
Разом з фахівцями парку ми відвідали еколого-освітню стежку “До торф’яних боліт”, де мали змогу дізнатися багато цікавого про лісові озера й болота, життя бобрів, велику кількість флори та фауни, біорізноманіття краю. Відчули дивовижний аромат соснового лісу, дізналися багато про охорону довкілля, діяльність природоохоронників, рідний й заповідний куточок Краснокутщини. ![🌳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc4/1.5/16/1f333.png)
![🌳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc4/1.5/16/1f333.png)
Завітали і до новоствореного екологічного дослідницького пункту парку, де побачили унікальний простір для взаємодії та великого різноманіття активностей. ![🔬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/1f52c.png)
![🔭](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t58/1.5/16/1f52d.png)
![🔬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td7/1.5/16/1f52c.png)
![🔭](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t58/1.5/16/1f52d.png)
Завершили нашу пізнавальну прогулянку дружніми посиденьками за смачною кашею та духмяним чаєм. ![🍵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t42/1.5/16/1f375.png)
![🍵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t42/1.5/16/1f375.png)
Важливо бувати разом тут, серед своєї рідної природи. Спілкуватися, гуртуватися та взаємодіяти. Що будемо робити й надалі. ![😌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tda/1.5/16/1f60c.png)
![😌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tda/1.5/16/1f60c.png)
Розмовно-інтеграційний клуб “РІКА” в Краснокутську проводиться ГО Десяте Квітня у партнерстві з Green Art Tour – Громадська організація за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні. ![🌐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3/1.5/16/1f310.png)
![🌐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3/1.5/16/1f310.png)